MENÜ

Sektorel Çözümlerimiz

otomotiv.jpg

Otomotiv

Otomotiv sektöründe gerçekleştireceğiniz tüm ihracatlarda ürünleriniz MFM Lojistik’e emanet. Güvenli, zamanında, ekonomik lojistik çözümleriyle müşterilerine entegre seçenekler sunan şirketimiz, otomotiv sektöründe atacağınız ihracat adımlarında da yanınızda.

Devamını Oku
imalat.jpg

İmalat

Tüm sektörlerde üretimini yaptığınız ürünleri e ticaret veya e ihracat ile yurtdışına ulaştırma serüveninizde yanınızdayız. Fransa, Suudi Arabistan, Kanada gibi dünyanın farklı noktalarındaki önemli pazarlarda önemli bağlantıları olan MFM Lojistik, kusursuz hizmet sağlar.

Devamını Oku
tekstil.jpg

Tekstil

Ev tekstili, örme kumaş, elyaf, iplik ve hazır giyim gibi tekstil sektörünün her kaleminden ürünü Kanada, Fransa ve Suudi Arabistan’a güvenle ulaştırıyoruz.

Devamını Oku
e-ticaret.jpg

E-Ticaret

Değişen ve gelişen dünyanın yeni ticaret modeli olan e ticaret ile ürünlerinizi dünyaya açmak MFM Lojistik ile çok kolay. Dünyanın farklı noktalarında tedarikçilere, satıcılara ve alıcılara ulaşabilmeniz için gereken tüm yasal danışmanlıklarınızı aktarıyor, bağlantılarınızı kurmanızı sağlıyoruz.

Devamını Oku
saglik.jpg

Sağlık

Sağlık sektöründe özel araç ve süreç isteyen tüm taşıma işlerinizi gerçekleştiriyor. Makine, ekipman, malzeme satış ve tedarikinde gerekli bağlantılarınızı kuruyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sağlık sektöründe faaliyet gösteren onlarca markaya hizmet veriyor, yurt dışı bağlantılarını kurarak kendilerini ileriye taşıyabilmelerini sağlıyoruz.

Devamını Oku
gida-ve-icecek.jpg

Gıda ve İçecek

Gıda ve içecek grubu ürünler için sıcaklık kontrollü depolama ve transfer hizmetlerimizle gümrük dahil tüm nakliye sürecini yönetiyoruz. Gemi, tren, uçak, karayolu araçları gibi her türlü transfer seçeneğini sunabilen kapasitedeki şirketimiz ürüne özel çözümler sunabilmektedir.

Devamını Oku
endustriyel-urunler_1.jpg

Endüstriyel Ürünler

MFM Lojistik, endüstriyel üretim yapan imalatçılara özel hazırladığı lojistik çözümleri ile global pazarda taşıma, dağıtma, depolama, gümrükleme işlemlerini tek başına yönetebilmektedir. Ürünlerini dünya pazarında farklı yatırımcılara ulaştırmak isteyen yer üreticilerimizi desteklemekte, onlara ihracat kanalına nasıl giriş yapabilecekleri, bu süreçteki tüm lojistik ağlarını nasıl oluşturacakları konularında destek sağlamaktayız.

Devamını Oku
beyaz-esya-ve-elektronik_1.jpg

Beyaz Eşya ve Elektronik

Beyaz eşya ve elektronik sektörlerinin tüm hassasiyetteki ürünleri için entegre sistemlerle transferini sağlıyoruz.

Devamını Oku
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım